Productoverzicht Hirschmann Multimedia
SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH

SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH

De SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 4 poorten: x 10/100BASE-TX. Voor meer informatie zie onderstaande datasheet. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-04T1M29999TZ9HHHH

SPIDER-SL-20-04T1M29999TZ9HHHH

De SPIDER-SL-20-04T1M29999TZ9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 4 poorten: 4 x 10/100BASE-TX. Deze switch een uitgebreid temperatuursbereik van -40 tot 70°. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH

SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH

De SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 8 poorten: 8 x 10/100BASE-TX. Voor meer informatie zie onderstaande datasheet. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity, 0-60°.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-08T1999999TY9HHHH

SPIDER-SL-20-08T1999999TY9HHHH

De SPIDER-SL-20-08T1999999TY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 8 poorten: 8 x 10/100BASE-TX. Deze switch een uitgebreid temperatuursbereik van -40 tot 70°. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH

SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH

De SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over poorten: 5 x 10/100BASE-TX. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-05T1999999TY9HHHH

SPIDER-SL-20-05T1999999TY9HHHH

De SPIDER-SL-20-05T1999999TY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over poorten: . Deze switch een uitgebreid temperatuursbereik van -40 tot 70°. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH

SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH

De SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 1 poort: 1 x 10/100BASE-TX. Deze switch is geschikt voor Single Mode. Deze switch ondersteunt, auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-01T1S29999SY9HHHH

SPIDER-SL-20-01T1S29999SY9HHHH

De SPIDER-SL-20-01T1S29999SY9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 1 poort: 1 x 10/100BASE-TX. Deze switch is geschikt voor Multi Mode en ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-04T1M49999TZ9HHHH

SPIDER-SL-20-04T1M49999TZ9HHHH

De SPIDER-SL-20-04T1M49999TZ9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 4 poorten: 4 x 10/100BASE-TX. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity.

Ga naar productdetails >>

SPIDER-SL-20-08T1999999SZ9HHHH

SPIDER-SL-20-08T1999999SZ9HHHH

De SPIDER-SL-20-08T1999999SZ9HHHH is een entry level industrial ethernet unmanaged rail switch. Het product biedt een betrouwbare gegevensoverdracht door de store-and-forward switching-techniek. De switch ondersteunt Ethernet en Fast Ethernet (10/100 Mbit/s). De switch beschikt over 8 poorten: 8 x 10/100BASE-TX. Voor meer informatie zie onderstaande datasheet. Deze switch ondersteunt auto-crossing, auto-negotiation, auto-polarity, 0-60°.

Ga naar productdetails >>

Pagina 1 van 7Eerste   Vorige   [1]  2  3  4  5  6  7  Volgende   Laatste